Login

Politika kvality

Politika kvality společnosti KLOKOČ s.r.o. vychází ze základního záměru stát se významným poskytovatelem služeb v oblasti realitní činnosti pro zákazníky ze Středočeského kraje, z Prahy, z Mělníka, z Neratovic a blízkého okolí. Je založena na důsledném využití sil a prostředků pro splnění požadavků, potřeb a očekávání zákazníků s ohledem na kvalitu, lhůty i cenovou politiku, včetně získáváná informací od zákazníků a jejich názorů na poskytnuté služby.

Základní podmínkou dosažení cílů politiky kvality je dodržování kvality práce na všech úrovních a při všech činnostech ovlivňujících kvalitu služeb. Zodpovědnost za splnění této podmínky má každý zaměstnanec společnosti KLOKOČ s.r.o. v rozsahu funkce, kterou zastává a v rozsahu svých pracovních povinností.

Politika kvality je závazná pro všechny zaměstnance společnosti KLOKOČ s.r.o. a vedení společnosti poskytne účinnou pomoc, informační zajištění a školení svým pracovníkům všude tam, kde je indikována potřeba k úspěšnému zajištění naplnění politiky kvality.


Celý dokument si můžete stráhnou níže

KLOKOČ s.r.o., Neratovice, info@klokoc.cz
HOME Klokoč správa a údržba nemovitostí, bytů a nebytových prostor
HOME
HOME

Created by © 2007/2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign Weby pro bytová družstva a SVJ