Údržba domů a bytů

Údržba domů a bytů je prováděna na základě ročního plánu oprav, který je zpracován vždy ve spolupráci s majitelem domů. Běžná údržba je prováděna vlastními zaměstnanci. Firma KLOKOČ s.r.o. zajišťuje všechna potřebná řemesla, tzn. elektroopravy, vodoinstalatérství, plynoinstalatérství, topenářství, zámečnictví, sklenářství, zednictví, malířství a lakýrnictví.

Dodavatelsky budou zajišťovány speciální opravy (např., opravy měřičů tepla vč. cejchování, a pod. ) a dále větší opravy domovního a bytového fondu mající charakter rekonstrukcí nebo generálních oprav. Náklady na veškeré opravy, drobné i generální budou vedeny na nákladová střediska tak, že nákladové středisko je vymezeno jako jedna ucelená budova zahrnující jedno nebo několik č.p.

Neoddělitelnou součástí údržby je též vlastní dispečerská služba po dobu 24 hodin každý den.

Oprava domů od kvalifikovaných řemeslníků

Oprava domů od kvalifikovaných řemeslníků

Aby byly bytové domy stále v dobrém stavu, je třeba zajistit pravidelnou údržbu a opravy domu. Nic se neopraví samo a jednotliví majitelé či nájemci bytů často nechtějí řešit tyto záležitosti. Jestliže uzavřete smlouvu o správě domu s firmou Klokoč, můžete přenechat starosti s opravami domu na našich zaměstnancích. Po dohodě vám zhotovíme roční plán oprav domu. Běžné drobnější opravy budou provádět zaměstnanci naší firmy. Naše firma vlastní živnostenské listy na provozování mnoha řemesel, nutných k opravám domů. Máme vlastní zedníky, instalatéry, topenáře, elektrikáře, zámečníky a sklenáře. K povrchové opravě domů zaměstnáváme též lakýrníky a malíře.

Některé typy oprav jsou prováděny dodavatelsky. Velkou výhodou smlouvy o opravách domů naší firmou je možnost využití naší dispečerské služby, která je v provozu nonstop. Zde můžete neodkladně nahlásit běžné i urgentní závady a naši pracovníci je opraví bez nutnosti dlouhého čekání. Naši pracovníci jsou tu pro bytová družstva a společenství vlastníků, aby se všem obyvatelům námi spravovaných domů bydlelo pohodlně a bezstarostně.

KLOKOČ s.r.o., Neratovice, info@klokoc.cz
HOME Klokoč správa a údržba nemovitostí, bytů a nebytových prostor
HOME
HOME

Created by © 2007/2016 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign Weby pro bytová družstva a SVJ