Login

Služby spojené s užíváním bytů

Zajišťujeme plnění spojená s užíváním bytů, jedná se zejména o dodávku tepla a TUV, vodného a stočného, odvoz odpadků, zajištění provozu výtahů, osvětlení společných prostor, úklid společných prostor a eventuelně další služby, které zajišťujeme smluvně s jednotlivými dodavateli.

Úklid v domech můžeme zajistit vlastními zaměstnanci nebo externím dodavatelem, popřípadě prostřednictvím nájemníků.

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše bytové družstvo? Vyzkoušejte nás!

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše bytové družstvo? Vyzkoušejte nás!

Ačkoli jsou bytová družstva institucemi vznikajícími na ochranu nájemníků bytů, mnohé byty dnes přecházejí do osobního vlastnictví a pod správu společenství vlastníků. Přesto však velká část bytů stále spadá pod bytová družstva, která spravují tisíce bytů. Bydlet v bytě, který je v majetku bytového družstva má několik výhod. Bytové družstvo se stará o nájemníky bytů a řeší finanční i provozní záležitosti spojené s obýváním jednotlivých bytů i společných prostor.

Zastupitelstvo bytového družstva má zpravidla lepší přehled o možnostech sjednávání nutných oprav, financování projektů  i organizací služeb souvisejících s provozem domu. Naše firma je dlouholetým partnerem mnoha bytových družstev zajišťujícím základní správu domů dle standardní smlouvy, i individuální služby prolínající do mnoha souvisejících oborů.

Bytová družstva si u nás mohou dohodnout volitelné kombinace různých služeb, mezi něž patří vedení evidence nájemníků, kontroly plateb a pohledávek dlužníků, evidence hospodaření, přehled o čerpání z fondu oprav. Dále jsme schopni zajistit řemeslné práce nutné při opravách a plánovaných rekonstrukcích nemovitostí, včetně dohledu nad financováním a  využití možných prostředků z různých státních fondů. Máme mnohaletou praxi v oboru a naše služby stále rozšiřujeme. Rádi se staneme spolehlivým partnerem i pro vaše bytové družstvo.

 

KLOKOČ s.r.o., Neratovice, info@klokoc.cz
HOME Klokoč správa a údržba nemovitostí, bytů a nebytových prostor
HOME
HOME

Created by © 2007/2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign Weby pro bytová družstva a SVJ